Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Merytorycznie opracowana strona internetowa, informująca o parafii pw NMP Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu

Wiadomości o parafii pod wezwaniem NMP Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu można usłyszeć nie tylko w murach kościoła, lecz też zobaczyć je na witrynie internetowej. Zapewnione jest to, że osoby, które się zapoznają z takimi wiadomościami będą miały pojęcie regularnie, co w parafia Nowy Tomyśl się wydarzyło.

Historia tego kościoła jest wyjątkowo ciekawa, o czym można nabrać przekonania, zapoznając się z informacjami z witryny www. W dodatku, można też sporo dowiadywać się o tym, jak aktualnie prezentuje się życie w parafii. A należy stwierdzić, że w kościół NMP Nowy Tomyśl działa wiele grup duszpasterskich. Poza ministrantami aktywni są tutaj: Akcja Katolicka, Koło Przyjaciół ASD oraz Żywy Różaniec. Pomocne informacje dotyczą też cmentarza.

Dostępny jest regulamin oraz opłaty. O tym, że parafia funkcjonuje w sieci dynamicznie świadczy to, że ma również profil w social mediach. Można sprawdzić, co dzieje się w kościół Nowy Tomyśl NMP i systematycznie sprawdzać intencje oraz ogłoszenia duszpasterskie. Życie parafii w social mediach jest też precyzyjnie scharakteryzowane. Parafianie mogą też wymieniać się wiadomościami między sobą. To umacnia wspólnotę utworzoną wokół kościół NMP Nowy Tomyśl i pokazuje, że parafia odpowiada na to, jak obecnie wierni nastawieni są do życia kościelnego.

Perfekcyjnie opracowana witryna, udzielająca informacji o parafii pod wezwaniem NMP Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu jest chętnie odwiedzana przez osoby związane z parafią. Odnajdują wiele informacji o tym, jak działa kościół. Można znaleźć tutaj informacje kontaktowe kościoła – adres, maile i numery telefonów. W osobnych kategoriach są też ogłoszenia, intencje, życie parafii, cmentarz oraz charakterystyka sakramentów. Spowiedź odbywa się też w pierwsze piątki miesiąca w godzinach od 15 do 16 i od 17.30 do 18, a msza w dni powszednie jest o godzinie 7 oraz 18.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY