Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Oferta idealnie dostosowana do gości Zajazdu u Hermanów

Komfortowe pokoje jakie proponuje Zajazd u Hermanów zlokalizowany w okolicy zamku Olsztyn motywują osoby poznające Szlak Orlich Gniazd do przebywania właśnie tutaj. Jura Krakowsko – Częstochowska już od dawna wybierana jest jako destynacja przez wielu Polaków.

Olsztyn w okolicach Częstochowy jest miejscem najlepszym na piesze lub rowerowe wycieczki. Zajazd u Hermanów oferuje pokoje dla dziewiętnastu osób. Są to pokoje na poddaszu, stylowo zarządzane. Wśród 7 pokoi gościnnych każdy jest wystylizowany w innego rodzaju kolorystyce. Dla gości dostępne są: pokój brązowy, pokój granatowy, pokój pomarańczowy, pokój zielony, pokój gołębi, pokój kameleon i pokój malinowy.

Pokoje są jedno, dwu, trzy lub czteroosobowe. Można więc zatrzymać się w nich osobiście, z osobą bliską lub z całą rodziną. Ogromnym walorem zajazdu jest to, że na miejscu znajdują się plac zabaw, strefa zielona i restauracja. We wszystkich pokojach znajduje się łazienka. Goście mogą też korzystać z bezpłatnego Internetu.

Przepiękna lokalizacja powoduje, że osoby, które chcą zwiedzać znajdujące się w pobliżu, średniowieczne zamki będą to mogły robić bez problemu. To również idealny powód do planowania tutaj podróży służbowej, bo po całym dniu pracy można odpocząć w otoczeniu natury. Kiedy ktoś nie ma zamiaru się kwaterować w Częstochowie, to Zajazd u Hermanów będzie najlepszym rozwiązaniem. Szczegóły każdego pobytu wyznaczone są na podstawie indywidualnych przesłanek. Lokalizacja obok zamku Olsztyn to idealna propozycja dla miłośników Szlaku Orlich Gniazd.

Można wybrać się nie tylko na zamek w Olsztynie, ale również na pozostałe zamki na Jurze. To miejsce, gdzie poza pobytami indywidualnymi można decydować się na wyjazd z pracy, przyszykowanie przyjęcia urodzinowego albo przyszykowanie wesela, komunii, czy chrzcin. To także dobre miejsce pod kątem warunków do zaplanowania konferencji lub spotkania służbowego. Wystarczy sprawdzić galerię zdjęć zajazdu i sprawdzić na stronie główne informacje, aby być zachęconym. W Olsztynie można spędzić bardzo dobrze czas, korzystając urokiem zaprezentowanego zajazdu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY