Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Serwis jaki oferuje GRUPA MARINE

Serwis jaki oferuje GRUPA MARINE to przykładowy z pomysłów wszechstronnej propozycji usług, szczegółowo zawierającej: sprzedaż łodzi Bayliner, sprzedaż silników, dofinansowanie oraz ubezpieczenia, transport od klienta do klienta, zimowanie łodzi, a także serwis mobilny. GRUPA MARINE ma specjalizację w serwisie silników stacjonarnych i zaburtowych wszystkich marek.

Spore doświadczenie w branży motorowodnej sprawia, że specjaliści świadczą usługi na rzeczywiście imponującym z poziomów. Serwis związany jest z tego typu zadaniami jak: serwis silników zaburtowych, serwis silników stacjonarnych benzynowych oraz Diesla, montaż silników stacjonarnych i zaburtowych, sprzedaż nowych oraz używanych części do silników, wykonywanie mniejszych zabiegów laminowania, wyczyszczenie wraz z malowaniem dna, zmiany koloru łodzi poprzez oklejanie folią, zrobienie pokładu na rozmiar z miękkiego materiału formowalnego pod wpływem ciepła z dowolnie dobranym logo, zakładanie sterów strumieniowych, naprawienie instalacji elektrycznej, przeprowadzenie diagnostyki komputerowej przy wykorzystaniu profesjonalnego systemu.

Zalegalizowany dealer dopasowuje propozycję sprzedażową do indywidualnych wymagań kupujących. GRUPA MARINE zajmuje się nie tylko sprzedażą łodzi, lecz także ich serwisem. Klienci mają możliwość liczyć na wszechstronne świadczenia, ponieważ specjaliści zajmują się zarówno naprawami, jak i wyglądem łodzi. Firma udzieli wsparcia również w dofinansowaniu, kiedy zainteresowany nie ma funduszy na wybraną łódź.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY