Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Możliwość przeżywania wspaniałej podniebnej historii

Lot na paralotni jako ekologiczna forma spędzania wolnego czasu promowany jest w firmie Paralotnie Rewal – Trzęsacz. Firma została zakładana przez miłośników przelotów, jacy chcą się podzielić satysfakcją z tego płynącą z innymi osobami. Specjalnie zaprojektowana wyciągarka holuje paralotnię na paręset m, a później linia jest odpinana, a paralotnia leci sama. Po odholowaniu paralotnia będzie szybować w powietrzu z zastosowaniem siły nośnej wytwarzanej na skrzydle, podobnie jak wygląda to na skrzydle szybowca.

Należy w takim razie stwierdzić, że jest to ciekawa opcja rozrywki, umożliwiająca czucie ekstremalnych doświadczeń. Wszystko można podziwiać z innej perspektywy, w bezpieczny sposób. Wrażenia, jakie dają paralotnie Trzęsacz są wyjątkowe. Loty mają miejsce jedynie na nowym sprzęcie, regularnie poddawanym przeglądom. To pozwoli mieć gwarancję, że sprzęt działa niezawodnie. Specjaliści regularnie szkolą się w kierowaniu, a więc duża dawka adrenaliny jest zapewniona.

Można o tym nabrać przekonania już między innymi wtedy, kiedy przejrzy się zdjęcia na stronie firmy. Loty nad Morzem Bałtyckim staną się bezsprzecznie tym, czego nie można wymazać z pamięci. Przelot paralotnią ma miejsce na stanowisku do startowania, na urwisku pomiędzy Rewalem a Trzęsaczem. Kwestie szczegółowe odnoszące się do przyszykowania się oraz do tego, w jaki sposób przebiega lot publikowane są na witrynie. Można także wyszukać dane do kontaktu, co pozwoli umówić się na lot.

Każdy, kto w lecie będzie przebywać w Rewalu oraz w Trzęsaczu i może decydować się na lot i mieć pewność, że będzie to coś niezapomnianego. Wystarczy przyjść na wskazane miejsce i gdy jest się już na klifie, wyszukać flagi albo leżaki z logo. Potem należy wpisać się na przelot i poczekać na miejsce w kolejce. Takie wydarzenie będzie z pewnością tym, co urlop wyróżni w porównaniu z pozostałymi.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY