Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Podstawowe zestawy do nurkowania, dostępne w punkcie sprzedaży TUSA

Sprzęt oraz akcesoria do nurkowania od firmy TUSA można kupić w sklepie internetowym rodzimego dystrybutora. TUSA to pionier tego typu produktów jakimi są sprzęt do snorkelingu, znany z idealnie opracowanej oferty. W sklepie zaopatrywać można się między innymi w: jackety nurkowe, płetwy, maski, fajki, buty lub komputery nurkowe. Znaczy to, że można kupić zarówno sprzęt podstawowy dla amatorów, jak i bardziej rozwinięte pod kątem technologii wyroby, dla nurków z kwalifikacjami.

TUSA rozpoznawalna jest od początku z zastosowania optymalnych technik w nurkowaniu z fajką. Wysokiej jakości sprzęt nurkowy produkowany jest w zgodzie z standardami ISO 9001. Szczególnie rozpoznawalnym wyrobem firmy, proponowanym też w tym sklepie są płetwy z systemem poliuretanowych piór PuRiMaX. Ta technologia wytwarza optymalny napęd z przodu oraz zapewnia bezzwłoczną reakcję na każdy ruch nurka.

Nowatorski generator „wirów” zmniejszy opór wody, poprzez ruch płetwy jaki występuje w klasycznych wygładzonych ostrzach. Opłaca się też przyjrzeć się nowym wyrobom, kiedy kogoś interesują najnowsze osiągnięcia. Dla klientów, którzy zainteresują się wyrobami w obniżonej cenie udostępnione są natomiast promocje. W punkcie sprzedaży mogą zaopatrywać się zarówno klienci indywidualni, sklepy z wyposażeniem dla nurków, sklepy z asortymentem sportowym, wykwalifikowani płetwonurkowie, jak i te osoby, które tyle co zaplanują rozpoczynać własną przygodę z nurkowaniem albo nurkowaniem z fajką.

Sprzęt oraz gadżety do nurkowania dostępne są w ogromnej ilości, dlatego podzielono je na działy tematyczne. Są to: jackety, maski, płetwy, fajki, buty, automaty oddechowe, akcesoria, instrumenty pomiarowe, torby, light & motion a także TUSA SPORT. Wyroby w konkretnych kategoriach dokładnie opisano, a jeżeli ktokolwiek ma dodatkowe zapytania co do katalogu wyrobów, to może je zadawać sprzedawcom. Na dodatek, można również dowiedzieć się ze strony o newsach firmowych, jak i z dziedziny nurkowania.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY