Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Ptak Roku: plebiscyt mający za zadanie rozpoznawanie ptaków żyjących w Polsce

Ptak Roku to serwis za pośrednictwem którego można zagłosować na ptaka roku w kraju. W jego obrębie prezentowanych jest 20 ptaków, kandydujących do tytułu Ptaka Roku 2025 w Polsce. Akcja takiego rodzaju ma na celu zwrócenie akcentu na ptaki polskie, a precyzyjniej na to, jak one się prezentują i jak ważna pozostaje ich osłona. Można albowiem nie jedynie oddać punkty, lecz również za pośrednictwem zaprezentowanej strony dowiadywać się czegokolwiek na temat każdego z ptaków. Konkurs w aktualnej edycji zakończy się 31 grudnia 2024 roku o godzinie 23.59. Strona zgłoszeniowa opracowana jest na bardzo przejrzystych regułach, a więc bezzwłocznie można wziąć udział w konkursie, bez martwienia się, że cokolwiek będzie przeoczone.

Wystarczy klikać w stosowny odnośnik na stronie głównej, żeby przekazać głos, ale też rozszerzać swoją wiedzę na temat gatunków ptactwa, jakie są obecne w Polsce. W ramach Ptak Roku 2025 udział biorą: Phasianus colchicus, Sylvia borin, kląskawka, Regulus regulus, przepiórka, słowik rdzawy, Acrocephalus scirpaceus, czajka, Sylvia nisoria, kowalik, Delichon urbicum, Strix aluco, Chroicocephalus ridibundus, Hippolais icterina, Lophophanes cristatus, Apus apus, lerka, Emberiza schoeniclus, raniuszek oraz świergotek łąkowy. Podany konkurs jest chętnie odczytywany nie tylko w kraju, lecz także na terenie całego świata. Rodzima akcja corocznie jest o wiele bardziej popularna.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY