Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

System XTRACK: kompleksowe zarządzanie paliwem

Terminal umożliwiający w pełni sprawdzać to, co wykonywane jest z paliwem, czyli XTrack jest wybierany przez osoby, którym będzie zależało na tym, aby posiadać wgląd tylko do idealnych propozycji. Zarządcy floty cenią szczególnie to, że systematycznie mają możliwość kontrolować poziomy paliwa. Umożliwiona jest też identyfikacja osoby która tankuje. Pozwala na to dwustopniowy system autoryzacji na poziomie: kierowca/pojazd albo kierownik pracownik.

Można albowiem poprzez terminal paliwowy XTrack łatwo sprawdzać, kto pobiera paliwo oraz w jakim samochodzie. Z uwagi na to, że logowanie odbywa się za pomocą karty można zbierać wszystkie informacje, jakie da się przejrzeć w systemie online. Jeśli do tej pory nie korzystano z takich możliwości, to na pewno doceni się to, że można uzyskać szczegółową wiedzę co do zużycia paliwa w przedsiębiorstwie przez każdego z pracowników.

Proponowany terminal XTrack po podłączeniu do Internetu wysyła wszystkie dane, jakie zapisze. To z kolei pozwala tworzyć raporty pozwalające na szybkie rozliczenia i kontrolowanie obiegu paliwa. Każdy z raportów może zostać stworzony według indywidualnych rozwiązań. Modyfikacje mogą dotyczyć na przykład umieszczenia znaku rozpoznawczego firmy lub dodania innych kolumn. Decydując się na dystrybutor paliwa XTrack można też zebrać informacje oraz alerty powiązane z tym, jaki jest poziom paliwa. Terminal zgromadzi bowiem dane z czujnika paliwa i przesyła je. Można sprawdzić ile jest paliwa, bądź oleju napędowego oraz dobrze zaplanować dalsze dostawy.

Rozwiązania jak na przykład Titan Access można dowolnie zmieniać. Dokładne informacje na temat funkcjonowania całości można otrzymać od specjalistów. Inne wyroby, jakie są do wykorzystania przez zamawiających to: kamery do zbiorników, zbiorniki na paliwo, olej napędowy i AdBlue, tankmonitor, Kingspan Sensor System, Cabinmonitor oraz Binmonitor. Ustalenia co do tego, na co się zdecydować są indywidualne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY